Anasayfa İslam Hakkında Sorular ve Cevaplar Kavramlar VELİLERİN DİLİNDEN M... HAKİKATLER İletişim Language
Mehdi A.S Hacet Namazı ile Mehdi A.S Bulunur mu?
Anasayfa » Mehdi A.S Hacet Namazı ile Mehdi A.S Bulunur mu? ---

 

Mehdi a.s inmiştir ve Tüm Kainata Hidayeti ve Kur'an-ı Kerimi anlatmakda ve öğretmektedir.

Mehdi a.s Hacet Namazı ile bulunur ve bunun için yapmanız gereken tek bir dilek sizin için yeterlidir. Bu dilek nedir diye sorarsanız bu Kalben size emanet olarak verilen ve dünya hayatını yaşarken Allah'a ulaştırmamız gereken Ruhtur. 

Diyelim ki; 40 tane Mehdi çıktı ve içlerinden sadece bir tanesi doğru olacaktır ve sizin doğruyu kendi aklınızla bulma ihtimaliniz kaçtır 40/1 değilmidir. 

Peki Kendi aklınızla ve size öğretilen ilimle bir tanesini beğendiniz ve dedinizki bu olsa olsa Mehdi a.s'dır dediniz,  Ya yanlış insana iman ettiyseniz ve gerçek Mehdi a.s iftira atanlardan oluyorsanız sizin Allah'ın katındaki durumunuzu düşünebiliyormusunuz. 

Ben bilmiyorum kim olduğunu henuz Mehdi a.s inmedi diye düşünerek Mehdi a.s savaş açanlardansanız. Kazanmanızın %0 bile ihtimaliniz varmı kendinize sormazmısınız. Sizden daha güçlü olan Deccal bile bu savaşı kaybedecekken, Ahir Zamanda Hidayeti Anlatan Mehdi a.s karşı siz nasıl kazanç içerisinde olabilirsiniz. 

Yapmanız gereken tek bir şey herşeyi öğrendiğiniz bütün ilmi ve duyduklarınızı gördüklerinizi bir kenara bırakıp, Aklınızı kullanıp şunu yapmanız gerekiyor; Mehdi a.s Mutlaka Allah görevlendirdi ve O seçti, Benim yapmam gereken ise Allah'a müraacat etmek en doğrusunu Allah bana gösterecektir ve Hacet Namazı kılmalıyım demektir. 

Hacet Namazı kılmadan önce Niyetinizi size Emanet olarak verilen Ruhu Allah'a  ulaştırmayı dilemeyide unutmayın.

Doğrular Allah'a müraacat ederek öğrenilir.

Anasayfa » Mehdi A.S Hacet Namazı ile Mehdi A.S Bulunur mu?

 
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this