Anasayfa İslam Hakkında Sorular ve Cevaplar Kavramlar VELİLERİN DİLİNDEN M... HAKİKATLER İletişim Language
Hacet Namazı İle Dünyevi İstekler İçin kılınabilir mi?
Anasayfa » Hacet Namazı İle Dünyevi İstekler İçin kılınabilir mi? ---
Peygamber Efendimiz (S.A.V) sahabeye diyor ki: “Cebrail kardeşim bana iki tane namaz öğretti.”

Birisi istihare namazı.
Eğer Allahû Tealâ’dan birşey sormak istiyorsanız
1. rekâtta Fatiha’dan sonra, Kâfirun okuyacaksınız.
2. rekâtta da Fatiha’dan sonra Ihlas okuyacaksınız ve Allah’tan sualinizi soracaksınız. Boy abdesti alarak bu namazı kılacaksınız, sonra da yatacaksınız, Allahû Tealâ o gece rüyanızda size renkler gösterecek. Renklerin ağırlığı kırmızı ve siyahsa o olay sizin için uygun değil. Eğer beyaz ve yeşilse uygun.

İkincisi ise Hacet Namazı.
Hacet Namazı hem dünya işlerimiz için hemde maneviyatımızın kuvvetlenmesi için kılınabilir. Şu dünyada eğer bir isteğimiz olacaksa bu mutlaka Allah'tan istemeliyiz çünkü O bizi yaratandır ve bizim Rabbimizdir, ancak O Allah bize yardım edebilir ve içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumdan kurtarabilir.
Hacet Namazının farkı Allah'tan bir istekte, dilekte bulunmak için ve acil yardım talebi için kılınabilir.
Ayrıca Ruhumuzu Allah'a ulaştırmayı kalben dilediysek, Bizim için tayın edilen Mürşide ulaşmak içinde kılmalıyız.

Ahir zaman, Hidayet Çağı içinde olduğumuz şu zaman parçasında Deccalin Fitnesi heryeri sarmış durumda ama üzülmeyin aynı zamanda Allah'ın En büyük Evliyası Mehdi a.s bu zaman parçasında 30 küsür yıldır görevini yapmaktadır ve insanlara Hidayet öğretmekde ve Sadece bir tek dilekle insanların kurtuluşa ulaşacağını bizlere müjdelemektedir. Bu Sitemizin amacı sizleri Hacet Namazı kılmaya yönlendirerek yeryüzüne inmiş olan Mehdi a.s Allah'tan sormanızı ve yanlışa düşmenizi önlemek amacı ile çalışmaktayız. Sadece sizler için ve sizin hidayetinize vesile olabilmek için gayret göstermekteyiz. Tek yapmanız gereken Elinizdeki bu sağlam reçeteyi uygulamak sadece ve sadece Sizde emanet olan Allah'ın ruhunu, Kalben Allah'a ulaştırmayı dilemek ve Mehdi a.s kim olduğunu öğrenmek ve O'na biat etmek için Hacet Namazı kılmak bu kadar basit size en doğruyu gösterecek olan Alemlerin Rabbi Allah'tır çünkü Mehdi a.s O seçmiştir. Mehdi a.s sahibide Allah'tır.
Sizleri Allah'a Davet ediyoruz. Mutlu olmanın tek bir yolu var ikinci veya orta bir yol yok, sadece ve sadece Emanet olan Ruhu Kalben Allah'a ulaştırmayı dileyeceksiniz ve böylece 3.kat cenneti Hak edeceksiniz.
Anasayfa » Hacet Namazı İle Dünyevi İstekler İçin kılınabilir mi?

 
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this